Wydarzenia z życia parafii


Pielgrzymki Parafialne

Przyjmujemy zgłoszenia na Pieszą Pielgrzymkę Parafialną na Jasną Górę (21 - 23.08). Zachęcamy również do wyjazdu autokarem na Pielgrzymkę Kobiet i Dziewcząt do Piekar Śl. w niedzielę (20.08) oraz do Częstochowy we wtorek (22.08).


Kolonie Parafialne

Tegoroczne kolonie parafialne odbyły się w dniach 25 lipca - 04 sierpnia (2017 r.) we Władysławowie. Kolonie były współfinansowane przez Urząd Miasta Woźniki (wysokość dofinansowania 2 500 zł) oraz Urząd Miasta Kalety. Dofinansowanie kolonii w 2016 r. przez Urząd Miasta Woźniki wynosiło 2 000 zł.


Kurs Małżeński

Od 06 lutego do 20 marca br. przez kolejnych siedem spotkań 22 pary małżeńskie uczestniczyły w Kursie Małżeńskim organizowanym przez Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Miotka i Kalet. Wśród uczestników byli małżonkowie z rocznym, kilkuletnim i kilkudziesięcioletnim stażem. Celem kursu małżeńskiego była pomóc małżonkom w udoskonalaniu ich związków, w rozwiązywaniu problemów, w lepszym rozumieniu siebie nawzajem.

Więcej...


Konsekracja kościoła filialnego w Dyrdach

W sobotę 19 października 2013 r. o godz. 12:00 Biskup Gliwicki Jan Kopiec dokonał konsekracji kościoła filialnego w Dyrdach p.w. Bł. Jana Pawła II.


Więcej...


Klub Abstynenta "Adwent"

Od grudnia 2011 r. funkcjonuje w naszej parafii Klub Abstynenta. Spotkania odbywają się co tydzień w poniedziałek o godz. 18:30 w salce na probostwie (wejście od ogrodu). Na spotkania organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych problemami związanymi z uzależnieniem od alkoholu, metodami leczenia i wychodzenia z nałogu. Mogą tam "zajrzeć" ci, którzy dochodzą do wniosku, że używają za dużo alkoholu a także członkowie rodzin, w których występuje problem alkoholowy.


Świadectwa...